Ana Sayfa » Genel » Linux Akademi Çalışma Hayatına Başladı

Linux Akademi Çalışma Hayatına Başladı


BerbatKötüİdare EderGüzelHarika (Henüz Puan Verilmedi. Oy kullanarak siz de katkı yapabilirsiniz.)
Loading...

Linux Akademi , *nix sistemler ve açık kaynak kod teknolojilerle ilgili olarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere Bilgi Güvenliği Akademisi’nin (BGA) bir yan kolu olarak faliyetlerine başladı. Sektördeki yetişmiş Linux sistem yöneticisi açığını kapamaya yardımcı olmak üzere RHCE ve LPI içerikli sistem yöneticisi eğitimlerine ağırlık verecek , kamu kurumlarına ve özel şirketlere Açık Kaynak Kodlu anahtar teslim çözümler sunarak stabil ve toplam sahip olma maliyetleri makul altyapılar oluşturma konusunda faliyette bulunacak.

İçerisinde benim de bulunduğum, deneyimli bir kadrodan oluşan , “Staj Okulu” ile de kendisini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerine de deneyim kazanmalarına yardımcı olarak, blog adresinde periyodik olarak yayınlanan teknik makaleler üzerinden de konu ile ilgilenen herkese yardımcı olarak kamu yararına çalışmalarda bulunacak.

ile ilgili daha detaylı bilgi için http://www.linuxakademi.com.tr/ adresini kullanabilir ya da [email protected] adresine bir email gönderebilirsiniz.

Kategoriler: Genel |

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:


Yorumlar


 1. wolkan | (Nisan 23rd, 2014 10:28 pm)

  eğitimi sen veriyorsan gelirim :)

  [Cevapla]

  Cagri Ersen tarafından yanıtlandı.

  Evet genelde ben veriyorum :)

  [Cevapla]

 2. Teknotez | (Temmuz 27th, 2014 1:25 pm)

  Akademi hakkında beni biraz bilgilendirmeniz mümkün mü acaba ?

  [Cevapla]

  Cagri Ersen tarafından yanıtlandı.

  Merhabalar,

  Linux Akademi‘de Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Eğitimler konusunda Linux Sistem Yöneticileri için LPI eğitimleri ve Güvenliğe dönük çalışan IT personelleri için giriş seviyesinde Ağ ve Güvenlik Yöneticileri için Linux eğitimlerimiz bulunuyor. Ayrıca bazı open source güvenlik sistemleri (Snort, pfSense vs.) ile ilgili eğitimlerimiz de mevcut.

  Danışmanlık konusunda ise ağırlıklı açık kaynak kod teknolojilere yoğunlaşmış bir şekilde şirketlerin IT altyapıları ve ekipleri için coaching desteği sağlıyoruz. Öte yandan yüksek erişilebilir ve ölçeklendirilebilir altyapılar dizayn edip kurulum ve yapılandırılmalarını da projelendiriyoruz.

  Daha fazla bilgi isterseniz http://www.linuxakademi.com.tr adresine bakabilir ya da spesifik sorularınız için [email protected] adresine yazabilirzini.

  [Cevapla]

Trackbacks

Yorumda bulunun.